zavřít

Funkce save v Project IGI

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jeden náš čtenář nám dnes také poslal mail, ve kterém se ptal na detaily patche pro hru Project IGI, který by umožnil ukládat hru během mise.

Hra je totiž dost obtížná a hodně lidí je z toho frustrováno. Tímto tedy nejen jemu, ale i všem ostatním, chci říct, že na patchi se dělá, ale hned tak nebude. Petice vzniklá za tímto účelem tedy přinesla jakýs takýs úspěch. O tomto problému, ale i o dalších aspektech hry Project IGI, se lze více dozvědět v aktuálním interview s Andrew Wesleym (producent hry) na Gamespotu.

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.