zavřít

Fantasy RTS Warlords: Battlecry II gold

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ubisoft oficiálně oznámil, že australským vývojovým týmem SSG připravovaná real-time strategie Warlords: Battlecry II je již GOLD a do obchodů by se měla dostat 12.

března 2002.


další nové obrázky

Warlords: Battlecry II Vás jistě překvapí nejednou novinkou. Například byly do hry přidány mnohé RPG prvky, vybrat si můžete až z 12 ras (Daemons, Barbarians, Minotaurs, Orcs, Dark Elves, Dark Dwarves, Fey, Wood Elves, Humans, Dwarves, Undead, High Elves), z nichž každá samozřejmě oplývá jedinečnými schopnostmi, čeká Vás až 140 unitů - některé hráčům předchozího dílu přijdou povědomé a další je určitě překvapí a potěší. Každá z ras bude mít přístup k tzv. Titanům, což jsou superhrdinové vynikající svou silou. Určité změny zaznamela také grafická stránka hry a systém kampaní. Velikou roli budou hrát opět kouzla. Mnozí jistě ocení "auto spell casting", který zaručuje, že Vaši mágové použijí kouzla vždy, když to bude nutné. Máte-li chuť se přesvědčit na vlastní oči, vyzkoušejte si nedávno vydanou hratelnou demoverzi. Hraví jedinci určitě využijí také multiplayer mód se šesti hráči po lokální síti nebo čtyřmi přes Internet. Warlords: Battlecry bude navíc obsahovat editor map.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.