Enigma: Rising Tide je hotova
zdroj: tisková zpráva

Enigma: Rising Tide je hotova

19. 3. 2003 11:11 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

GMX a Tesseraction Games se nechali slyšet, že jejich nejnovější projekt - námořní válečná hra Enigma: Rising Tide, je hotova.

Už minulé září si někteří hráči mohli vyzkoušet jednu verzi hry vydanou k distribuci po internetu. Nyní však existuje smlouva se společností GMX Media, která zajistí distribuci titulu do obchodů celého světa. Plná verze Enigma: Rising Tide se od té loni vydané liší především v tom, že je vylepšena jak co do hratelnosti, tak co do grafické stránky. Obsahuje však pouze single-player. Jako první se ke hře dostanou britští hráč, kteří ji mohou očekávat už 5. dubna. Ve střední Evropě se Enigma objeví 15. dubna a v Americe se dočkají až 15. května.

Enigma: Rising Tide se odehrává v alternativní verzi roku 1930. Tak, jak Tesseraction pojali tuto historii, bude spousta věcí vypadat jinak. Např. USA nikdy nevstoupili do 1. světové války a nechali tak Německu volné pole k podmanění celé Evropy, včetně Británie. Hra nabízí tři základní frakce - USA, Imperiální Německo a Ligu svobodných národů, což je vlastně aliance mezi Britským královským loďstvem v exilu a Japonci. Protože jde o námořní bojovou hru, dostane hráč do rukou kormidla hned několika různých plavidel, od malých korvet, po torpédoborce a ponorku.

zdroj: GS

korgull

Nejnovější články