zavřít

EA zlevňují vybrané PS3 hry o polovinu

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Osm titulů pro PlayStation 3, včetně EURO 2008 či FIFA Street 3, v Platinové edici za méně než tisícovku.

Po edici EA Classics, v níž se dají starší PC her od EA pořídit za výhodných 399 Kč (včetně hitů z loňska, např. Hellgate London či Command & Conquer 3), přišli dnes Electronic Arts Czech s další výprodejovou akcí. Tentokrát se týká vybraných titulů pro konzoli PlayStation 3, které se objeví v Platinové edici s novou maloobchodní doporučenou cenu 799 Kč, což je méně než poloviční částka oproti dřívějším 1999 Kč.

    Akční cena se týká osmi oblíbených titulů. Konkrétně jde o hry FIFA Street 3, Fight Night Round 3, Harry Potter a Fénixův řád, Medal of Honor Airborne, Skate, UEFA EURO 2008, Untold Legends Dark Kingdom a Need for Speed Carbon. „Rádi bychom touto mimořádnou nabídkou udělali radost všem současným i budoucím majitelům PlayStation 3,“ vysvětluje tento krok Martina Kadlecová, PR manažerka Electronic Arts. „Zlevnili jsme nejoblíbenější hry všech žánrů, od sportovních, přes střílečky, závodní hry nebo dětské tituly. Vybrat by si měli opravdu všichni.“
Nové ceny budou oficiálně platit od 1. srpna, na Xzone jsou uvedené hry přeceněny na 749 Kč již dnes.
zdroj: PR

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.