zavřít

Druhé číslo časopisu PlayMobil

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Už zhruba týden leží na stáncích druhé číslo nového časopisu PlayMobil, který se věnuje hrám pro mobily a mobilní zábavě jako takové.

Nízká cena 9,50 Kč jako v prvním čísle zůstala zachována, ale tentokrát chybí nějaká plná hra zdarma, která bude podle šéfredaktora Ondřeje Dreboty přiložena pouze občasně. Také se změnil vydavatel, když Vogel Burda Communications vystřídala akciová společnost Reproprint Studio (jedna z největších domácích tiskáren), přičemž koncept magazínu zůstal prakticky stejný, jen je ještě více zaměřen na hry.

V únorovém Playmobilu, který čítá 40 stran a má náklad 60 000 kusů, najdete články o přístrojích Motorola Razr V3, Nokia 6630 a Gizmondo, preview 3D portu Splinter Cell: Chaos Theory nebo informace, jestli se na mobilech objeví Nuke Nukem 3D a jak je to s televizí v mobilním telefonu. Nechybí ani recenze na hry jako Prince of Persia: Warrior Within, Conflict Vietnam, Midtown Madness 3, X-Men: Legends, King of Fighters, Pathway to Glory či Townsmen 2, odkud pochází následující ukázka:
    Přenést na displej mobilního telefonu středověké město se zdálo ještě nedávno nemožné. Německá společnost Handy-Games ale celému světu ukázala, že i nemožné se může stát skutečností, a představila vynikající budovatelskou strategii Townsmen. Detailní grafika s roztomilou krajinou, jezery, stromy, domečky i lidičkami uchvátila všechny mobilní „pařany“, protože zajišťovala skvělou zábavu na dlouhé hodiny.

    Přestože první díl stále drží krok s konkurencí, rozhodli se vývojáři posílit jeho dominantní postavení a zdokonalit téměř dokonalé. Příchod dalšího pokračování budovatelské strategie oznamovaly dlouho před spuštěním samostatné internetové stránky, které hlásaly nejvýznamnější změny a nový příběh. Tentokrát townies prchají před zlým králem a hledají svůj nový domov. Bohužel jim štěstí nepřeje, a když všechno postaví, objeví se problémy... [více v Playmobilu]
zdroj: Playmobil

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.