zavřít

Dokončení The Sims 2: University a Brothers in Arms

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Březen, vrchol herní sezóny v první polovině každého roku, se pomalu blíží, s čímž logicky souvisí nadcházející záplava nových her, resp.

informací o jejich dokončení. Ač se v případě dvou níže uvedených titulů ještě nejedná o typické "gold" oznámení oficiální tiskovou zprávou od distributora, nýbrž o výňatek z deníčku vývojářů, ve výsledku jde skoro o to samé.

První dokončenou hrou je The Sims 2: University, datadisk pro veleúspěšnou strategickou simulaci od Electronic Arts. V USA se má objevit poslední únorový den, zatímco k nám dorazí podle vyjádření PR manažerky EA Czech přesně 11. března a to ve verzi s českými titulky. Každý, kdo si ji objedná z Tiscali GameShopu, dostane jako dárek zdarma bonusové CD s přídavky do původní hry (nové domy a vybavení pro ně, postavičky, oblečení, sousedství, patche, utility atd.) zkompilované fanouškovskou stránkou TheSims2.cz. Z Univerzity na vás čeká v galerii sada valentýnských screenshotů, v download sekci třetí video (6 MB) se soupeřením hudebních kapel a konečně zde je velké preview. V Maxisu si prý nedopřáli žádného odpočinku a hned se vrhli na nějaký jiný projekt. Copak to asi bude - další dva datadisky, jak EA dříve naznačili?

Druhou hrou, která klepe na dveře, je realistická týmová first-person akce Brothers in Arms z 2. světové války. Odpočítávání zbývajících restů k dodělání skončilo na nule a Gearbox Software se na svém webu nechali slyšet, že poslali release-candidate verzi na schválení do UbiSoftu. Ten když nenarazí na nějaké závažné chyby, setkáme se s BiA někdy v druhé polovině března. Domácí vydavatel Playman nedávno ohlásil přípravu hry s českými titulky (na GameShopu za 1299 Kč), ale vzhledem k tomu, že práce na ní ještě vůbec nezačaly, počítejte s vydáním spíš až za pár měsíců. Více se o náplni Brothers in Arms dočtete v preview od Kate.
zdroj: Bluesnews, vlastní

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.