zavřít

Dočkáme se někdy Desperados 2?

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Všichni příznivci vynikající taktické strategie Desperados, kteří si brousili zuby na druhé pokračování, nyní definitivně ztratili naději.

Ačkoliv tomu je už rok a půl, co tato hra inspirovaná Commandos vyšla, teprve nyní zaznělo po nesčetných drbech a neoficiálních zprávách ohledně dvojky konečné ne.

Desperados (recenze, návod) patřili mezi nejlepší tituly minulého roku a u vydavatele Infogrames se dokonce dostali v prodejnosti až na samotnou špičku, ale přesto nevyjde ani slibovaný datadisk nebo balíček misí stažitelných volně z internetu. Na oficiálních fórech jiné hry od Spellboundu se tím nechal slyšet jeden z hlavních tahounů projektu Armin Gessert. Robin Hood: Legend of Sherwood od stejné firmy bývá však někdy označován za neoficiálního nástupce Desperados a už nyní, několik týdnů před vydáním, je jisté, že z jeho potenciálního úspěchu bude mít tentokrát radost někdo jiný než Infogrames - francouzské Wanadoo.

zdroj: Gamigo

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.