zavřít

Dlouho očekávaný Ballistics hotov!

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

O futuristických závodech Ballistic nebylo v uplynulých měsících vůbec slyšet a tak si člověk mohl pomyslet, že má tato hra podobná Wipeoutu nějaké problémy, ale ve skutečnosti to bylo zapříčiněno dvěma důvody.

Jednak se čekalo na větší rozšíření GeForce 3, jehož funkce Ballistic jako jedna z prvních her přímo podporuje, mezi hráčskou veřejnost, a také se hledal vydavatel. Tím se nakonec stala (stejně jako u anglické verze RPGčka Gothic) společnost Xicat Interactive, která má podle dnešního rozhovoru na HomeLan Fed v plánu vydat plnou verzi Ballistic v polovině října současně s demem. Zatím se můžete mrknout na naší galerii obrázků, kam přibyly čtyři nové kousky:


Hru mají na svědomí švédští vývojáři GRIN, kteří tvrdí, že se jedná o nejrychlejší závodní hru všech dob. V Ballistic budete moci závodit v rychlostech vyšších než 2500 km/h, záleží jen na Vašich reflexech. Nicméně Ballistic, který plně podporuje (ale nevyžaduje) GeForce 3, bude asi dost náročný na hardware (co si vzpomínám, tak demoverze z roku 2000 byla pomalá i na GeForce 2), ale pokud ve Vašem PC majestátně dříme GF3 a čeká na své náležité uplatnění, už brzy se dočká. Stejně tak síťová hra bude vyžadovat velmi rychlé připojení k internetu, takže asi nic pro dial-up.
zdroj: HomeLan

korgull&jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.