zavřít

Dirt Track Racing 2 je gold

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Závodní hra Dirt Track Racing 2 vznikající v dílnách společnosti Ratbag Games již zakončila svou dlouhou cestu a byla vydavatelskou společností Infogrames označena jako gold.

Nový titul navazující na sérii Dirt Track Racing se může pochlubit hned 14 tratěmi a pěti herními módy - Training, Practice, Quick-race, Championship a Career. Nějaké změny byste měli zaznamenat i po stránce grafické, a to nejen proto, že tentokrát tvůrci využili svůj vlastní engine. Hra by tedy měla především působit velice věrohodně, přičemž budete svědky i takových efektů jako jsou kouř z výfuků či plameny, ad. Dirt Track Racing 2 bude vybaven multiplayerem, kterého se může zúčastnit až deset hráčů pře LAN nebo Internet.

zdroj: GoneGold

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.