zavřít

Diablo Online v přípravě?

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nepříliš důvěryhodné sajtě Fatbabies se podařilo získat informace z Blizzardu ohledně jeho chystaných her, které by měly být ohlášeny na květnové výstavě E3.

Kromě blíže nepředstavené first-person akce se tam zmínili o jedné velmi zajímavé hře, kterou není nic jiného než Diablo Online. To by měla být, jak každému jistě dojde, MMORPG (massive multiplayer online role-playing game) ve stylu Diabla, která podle Fatbabies spatří světlo světa nejdříve začátkem roku 2003. Z Blizzardu tyto informace pochopitelně nikdo oficiálně nekomentoval, ale jelikož se Diablo 2 stalo jednou z komerčně nejúspěšnějších her všech dob a vzhledem k současnému trendu v rozrůstání počtu online her by na tom něco mohlo být...

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.