Detaily o ČSLA kampani pro Flashpoint
zdroj: tisková zpráva

Detaily o ČSLA kampani pro Flashpoint

17. 5. 2002 10:54 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Leon starající se o naší specializovanou sajtu ke hře Operation Flashpoint včera prozradil nové informace o velmi očekávaném přídavku v podobě ČSLA kampaně, na které pracuje tým několika nadšenců už více než půl roku.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Datum jejího vydání bylo stanoveno na úterý 21.května a lidé na horších internetových linkách, kteří nejsou schopni stáhnout 30 MB soubor, ji najdou i na CoverCD u nadcházejících čísel Score a Levelu.

    Kampaň má celkem 21 misí, z toho dvě (Intro a Outro) jsou nehratelné. Kampaň zachycuje fiktivní konflikt mezi ČSLA a Americkou armádou nejen na jižním Everonu. Mise na sebe logicky navazují a vytvářejí tak ucelený příběh, který vám ale nebudu více prozrazovat. Celkem 5 misí si zahrajete za amerického plukovníka Hendersona, zbylé jsou pak za českou stranu. Tam jsou hlavními hrdiny výsadkář Kouba, tankista Smiřický a pilot Meveryk. Už z toho jste možná pochopili, že půjde o velmi různorodé mise počínaje frontálním útokem, přes sabotážní akce až po leteckou podporu. Víc už teď ale také neprozradím... [více]
Kampaň je z 99% lokalizovaná i do angličtiny. V praxi to vypadá tak, že podle toho, zda hrajete pod českou nebo anglickou verzí hry, se vám budou nebo nebudou zobrazovat titulky u rozhovorů a vůbec všechny nápisy budou v příslušném jazyce. Na závěr jen připomínám, že k jejímu hraní budete potřebovat ČSLA addon ve verzi 1.1 (15 MB) a upgrade (4 MB), o nichž se dočtete doprovodné informace v tomto článku.

jd

Nejnovější články