zavřít

Detaily o ČSLA kampani pro Flashpoint

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Leon starající se o naší specializovanou sajtu ke hře Operation Flashpoint včera prozradil nové informace o velmi očekávaném přídavku v podobě ČSLA kampaně, na které pracuje tým několika nadšenců už více než půl roku.

Datum jejího vydání bylo stanoveno na úterý 21.května a lidé na horších internetových linkách, kteří nejsou schopni stáhnout 30 MB soubor, ji najdou i na CoverCD u nadcházejících čísel Score a Levelu.

    Kampaň má celkem 21 misí, z toho dvě (Intro a Outro) jsou nehratelné. Kampaň zachycuje fiktivní konflikt mezi ČSLA a Americkou armádou nejen na jižním Everonu. Mise na sebe logicky navazují a vytvářejí tak ucelený příběh, který vám ale nebudu více prozrazovat. Celkem 5 misí si zahrajete za amerického plukovníka Hendersona, zbylé jsou pak za českou stranu. Tam jsou hlavními hrdiny výsadkář Kouba, tankista Smiřický a pilot Meveryk. Už z toho jste možná pochopili, že půjde o velmi různorodé mise počínaje frontálním útokem, přes sabotážní akce až po leteckou podporu. Víc už teď ale také neprozradím... [více]
Kampaň je z 99% lokalizovaná i do angličtiny. V praxi to vypadá tak, že podle toho, zda hrajete pod českou nebo anglickou verzí hry, se vám budou nebo nebudou zobrazovat titulky u rozhovorů a vůbec všechny nápisy budou v příslušném jazyce. Na závěr jen připomínám, že k jejímu hraní budete potřebovat ČSLA addon ve verzi 1.1 (15 MB) a upgrade (4 MB), o nichž se dočtete doprovodné informace v tomto článku.

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.