zavřít

Desperados 2 ve vývoji pro rok 2004?

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Taktická strategie Desperados: Wanted Dead or Alive, situovaná na Divoký západ, patřila bezesporu k nejlepším hrám roku 2001.

Jejími autory je studio Spellbound, které může být pyšné i na další své tituly - Airline Tycoon Evolution a Robin Hood: The Legend of Sherwood. Zpočátku to vypadalo a kolovaly internetem takové zprávy, že se nikdy nedočkáme žádného Desperados 2, což jistě rozesmutnilo nejednoho fanouška. Nyní se však na německém Gamesurf Tiscali objevila informace, že je pokračování skvělé hry nakonec přeci jen ve vývoji a vývojáři i oficiálně potvrzeno. (Žádná oficiální tisková zpráva se však zatím neobjevila.)

Práce na Desperados 2 trvají prý už nějakou dobu, ale dříve než v příštím roce se s hrou určitě nesetkáme. Objevit by se měla někdy mezi létem a listopadem 2004. Žádné bližší informace než to, že se tento titul představí v novém 3D kabátku, bohužel zatím nemáme, ale jakmile se nějaké objeví, určitě vám je přineseme.

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.