Datadisk Raven Shield: Athena Sword hotov
zdroj: Archiv

Datadisk Raven Shield: Athena Sword hotov

20. 2. 2004 22:22 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Společnost Ubisoft oznámila, že její milánské studio konečně dokončilo Rainbow Six 3: Athena Sword - první datadisk k oblíbenému akčnímu titulu Rainbow Six 3: Raven Shield, založenému na díle známého spisovatele Toma Clancyho.

Rainbow Six 3: Athena Sword zdroj: Archiv V zahraničních obchodech by se hra měla objevit od 9. března. Athena Sword vám umožní velet nejelitnější nadnárodní protiteroristické jednotce a zúčastnit se tak jejích dalších nebezpečných misí, které vás tentokrát zavedou do zemí jako je Itálie, Řecko nebo Chorvatsko.

Nová kampaň bude čítat osm misí, ale těšit se můžete i na pět nových multiplayerových levelů (Chemical Factory, Ferry Boat, University, Italian Alleys a Jungle) a tři nové multiplayerové módy (Adversarial Terror Hunt, Adversarial Scattered Hunt a Capture the Enemy). K tomu všemu navíc ještě dostanete sedm nových zbraní, takže jich hra bude celkem obsahovat 64. Jako bonus byly do Athena Sword také přidány tři klasické mise z původního Rainbow Six a Rogue Spear, přepracované do nové grafiky a s využitím nové technologie.

zdroj: PR

korgull

Nejnovější články