zavřít

Datadisk k Baldur's Gate 2 je gold

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Přímo od Interplay je informace o tom, že do gold fáze se dostal datadisk Throne of Bhaal pro asi nejlepší RPG loňského roku - Baldur's Gate 2.

Pro příznivce této hry už jen dodám, že datadisk by se měl začít prodávat ještě do konce června.

Throne of Baal se skládá ze dvou částí - jednak jako pokračování hry z místa, kde skončilo původní BG2, a pak obsahuje i úplně nový příběh (podobně jako rozšíření Tales of the Sword Coast), který začíná ve vaší vlastní podzemní pevnosti a dále vás zavede do nových lokací jako je město Saradush nebo opevněný klášter Amkethran. Vítanou novinkou pro všechny hardcore hráče bude i zvyšení zkušenostních limitu bodů na 8 miliónů až do 40.levelu, což umožní používat nová kouzla nebo schopnosti. Samozřejmostí pak zůstává možnost importu postav z původní verze hry.

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.