zavřít

Datadisk C&C: Yuri's Revenge hotov

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Podle neoficiálních zpráv, kterým bych osobně docela věřil, neboť hra je blízko dokončení již delší dobu a nakonec se jen dolaďoval multiplayer, je hotov datadisk C&C: Yuri's Revenge pro Red Alert 2.

Po jeho instalaci se můžete těšit na rozšíření této oblíbené real-time strategie od Westwoodu o novou zápletku, kdy na bojiště vstoupí ruský uprchlík Yuri. Ten využil míru mezi USA a Ruskem k zákeřnému útoku, po kterém se zbytky americké armády stáhly do San Francisca. Právě tam se začne odvíjet děj datadisku. Yuri vybudoval silnou armádu, která umí vyvolávat parapsychologické jevy a pomocí nich i bojovat. Se vznikem nové armády přichází do boje i nové jednotky - například Virus, Brute, Boomer nebo Slave Miner. V kampani na nás čeká 14 jednotlivých misí, v multiplayeru pak dalších 10 kooperativních.

Datum vydání C&C: Yuri's Revenge (screenshoty, intro video) v USA byl stanoven na 25.září, u nás můžeme tento datadisk s jistotou očekávat o pár dnů později, stejně jako je tomu u všech her v distribuci Electronic Arts. Do té doby můžete mrknout na aktuální preview hry na PC.IGN.
zdroj: Red2.org

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.