zavřít

Další mapy pro Crysis a Sudden Strike III

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Při nepřítomnosti u netu mezi svátky jste asi minuli dva oficiální přídavky a dva soundtracky volně ke stažení.

Crysis tournament map pack (195 MB, mirror) - polo-oficiální přídavek s pěti multiplayerovými levely pro módy Power Struggle (s názvy Desolation, Crossroads, Training) a Instant Action (Excavation, Terminal), jež vytvořila fanouškovská komunita kolem InCrysis.com, ale byly otestovány QA oddělením přímo v Cryteku a schváleny jím. Mapy mají být vhodné jak pro soutěživé bitvy klanů, tak pro public servery, jejichž IP adresy naleznete zde.

Sudden Strike III: Arms for Victory přídavek (100 MB, mirror) - před plnohodnotným datadiskem s bitvou o Ardeny nám Fireglow Games nadělili slíbený zdarma šiřitelný přídavek s dvěma sítovými mapami, jednou singleplayerovou misí a zároveň i patchem posouvajícím tuto prosincovou 3D RTS na verzi 1.2.

Universe at War: Earth Assault soundtrack (146 MB) - skladatel Frank Klepacki připravil pro nedávnou sci-fi RTS třícédéčový soundtrack, jehož celkem 37 songů je volně k dispozici v MP3 formátu (více informací).

Sacred soundtrack (96 MB) - již před Vánocemi vypustila Cenega Czech hudební doprovod pro starší fantasy RPG.

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.