zavřít

Další hry na filmovém plátně

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Před našima očima se čím dál častěji začínají objevovat souboje mezi zdánlivě nesrovnatelnými živly.

Na jedné straně stojí herci z masa a kostí, na straně druhé jejich virtuální protějšky, či noví digitální superhrdinové. Výhody obsazení těch druhých začínají být stále zjevnější - neremcá to, vyšvihne to před kamerou jakoukoli možnou i nemožnou pózu, když je třeba, tak se to nestydí, nemusí to spát, jíst a v neposlední řadě to ani nevyžaduje honorář. A když už vás to přestane bavit, prostě vypnete počítač. Samozřejmě tím nechci nijak zlehčovat jistě složitou práci skutečných herců, kteří i v té dnešní, nejrůznějšími moderními technologiemi opředené době mají své kouzlo. A kdyby neměli, tak by nevznikaly filmy, které by známé hrdiny ze světa her přilákaly také do toho hmotnějšího světa, jako tomu bylo například i u božské Lary Croft ztvárněné neméně atraktivní živou herečkou Angelinou Jolie.

A jak se zdá, Lara Croft nebyla ani prvním počítačovým hrdinou a zdaleka nebude ani tím posledním, který se objeví na filmových plátnech. Hned dvě velké filmové společnosti si dělají zálusk na akční hry, jejichž název vám zdaleka nebude neznám. Jde o Return to Castle Wolfenstein a Alien vs. Predator.

Společnost 20th Century Fox a Paul Andersou, jenž má na svědomí mj. i předělávku známé hry Resident Evil, se jala vytvořit nový film založený na jedné z nejoblíbenějších akčních her, Alien vs. Predator. Asi nejenom jistá podoba s názvem starého známého filmu "Predator" (i jeho pokračování) a série Alien (Vetřelec), přilákala přiložit ruku k dílu také producenty těchto snímků. Asi každého z vás napadne, že se bude příběh točit okolo duchaplného lidského vědátora, který se pustí do zaručeně bezpečných experimentů, které se mu naprosto nepochopitelně vymknou z rukou. Že pak půjde o žvot asi netřeba dodávat.

Ale proč že jsme se výše zmiňovali také o hře Return to Castle Wolfenstein? To proto, že další velká filmová společnost, tentokrát to je Columbia Pictures, se rozhodla, že tuto hru převede na filmový pásek. O tomto připravovaném filmu však není více známo.

zdroj: CNN, Yahoo

korgull

Novinky na CZC.CZ

 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1699 Kč Koupit
 • hra GRID

  GRID přinese závody na čtyřech kontinentech v ...

  2099 Kč Koupit
 • hra GRID (PC)

  GRID přinese závody na čtyřech kontinentech v ...

  1199 Kč Koupit

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.