zavřít

Conquest: Frontier Wars gold

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pokud by se vybírala hra, která měla za poslední dobu největší starosti s tím, jestli vůbec vyjde, pak by horkým adeptem na tuto nezáviděníhodnou pozici byla hra Conquest: Frontier Wars.

Když ji na sklonku loňského roku firma Digital Anvil dodělávala, Microsoft prohlásil, že takovou hru ven nepustí. Pak navíc celou Digital Anvil koupil a zdálo se, že hra skončí v zapomnění. Stal se však malý zázrak - veškerá práva na hru koupil Ubisoft a právě v těchto dnech ji dokončil. Jak se mu to povedlo, můžete posoudit jak z traileru, tak z vydaného dema. Na celou hru si počkáme asi do půlky srpna.

leon

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.