zavřít

Comanche 4 a Star Trek: Armada II gold

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Podle plánu byl dokončen vývoj vrtulníkového akčního simulátoru Comanche 4, který se do prodejen dostane na sklonku příštího týdne - pět skvělých nových obrázků najdete zde.

O jeho úrovni nejvíce napovědělo vydané demo, z něhož jsou i tyto první dojmy:

Jako v každém díle Comanche jste i tentokrát ihned po startu uprostřed bojů a odpadá tak nutnost letět někam daleko. Nepřítel je všude okolo, počínaje vojáky, přes vozidla, výsadkové čluny, lodě a vrtulníky konče. Cílů je prostě okolo tolik, že chvílemi nevíte, kam dříve střílet. K dispozici máte hlavně výkonný kanón ráže 20 mm, kterým zničíte prakticky všechno. Lepší je ale využívat i protiletecké rakety Stinger a dále rakety Hydra a Hellfire určené především proti pozemním cílům. Každý váš zásah nepřítele je provázen nádhernými grafickými efekty, kterým kraluje ohromné množství výbuchů. S tím si v Novalogic opravdu pohráli a je paráda pozorovat konec vašich nepřátel.

Dokončena je také vesmírná strategie Star Trek: Armada II, která vyjde také velmi brzo, ale už od včerejška můžete mrknout na dvě videa v naší sekci downloadů (1 MB a 9 MB, DivX).

Zatímco první díl byl striktně 2D a občas se objevil 3D objekt, v Star Trek: Armada II budete mít možnost přepínat mezi 2D a 3D grafikou pouhým stisknutím tlačítka. 2D pohled oceníte zejména při plánování strategie, budování a shromažďování prostředků nebo přemisťování vesmírných korábů z místa na místo. 3D pohled si plně užijete především při samotných soubojích. Pro některé z Vás bude asi zklamáním, že se v prostoru nebudete moci pohybovat tak volně jako tomu bylo u Homeworldu, přesto si buďte jisti, že si ze soubojů odnesete i tak velké zážitky.

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.