zavřít

Co uvidíte v dnešní GamePage?

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V dnešním dílu televizního pořadu GamePage o počítačových hrách máte možnost vidět recenze akčního RPG s draky The I of the Dragon a fantasy RPG Sacred, které bývá právem označováno za pokořitele Diabla.

V rozhovoru bude o Říši magie (Empire of Magic) a dalších projektech vyzpovídán šéf slovenských vývojářů Mayhem Studios Tomáš Benčík. Hostem GamePage ve studiu se zase stane zpěvák a skladatel Karel Černoch, který bude mimojiné vzpomínat na hraní na Atari. Pořad začíná klasicky v 17:00 na ČT1, přičemž reprízy následují v noci z úterý na středu a v pátek odpoledne na programu ČT2.

zdroj: ČT

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.