zavřít

Co nás čeká na E3

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

K dispozici jsou již předběžná čísla o tom, co nás letos čeká na výstavě Electronic Entertainment Expo (E3) v Los Angeles 17.

až 19. května. Na největší výstavě počítačové zábavy na světě se představí kolem 750 (!) her od 400 výrobců, z nichž 123 bude na E3 úplnými nováčky. Zajímavá čísla se týkají i složení samotných her - skoro 40% jich bude určeno pro konzole, více než třetina pro PC, 15% jich bude pro handheldy a asi 4% připadají na čistě online hry. O samotné výstavě vás budeme velmi podrobně informovat.

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.