zavřít

Co najdete v 70. čísle GameStaru?

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Blíží se konec měsíce, s nímž je v poslední době neodmyslitelně spojeno vydání nového GameStaru.

Čím se vás tentokrát kolegové z papíru, kteří sídlí v redakci vydavatelství IDG v Nových Butovicích, budou snažit zaujmout? Přestože 70. číslu možná chybí nějaká nosná exkluzivní recenze (i plná hra) jako u konkurence, není toho málo. Už díky krásce na obálce je patrná přítomnost recenze EverQuestu II (ukázka textu), kterou doprovází zhodnocení Demon Stone, Scraplandu, multiplayeru Half-Life 2, Sudden Strike: Resource War nebo třeba zimních sportů pod značkou RTL. Hlavním tématem se stal Mondyho článek "Hezký nový rok", v němž je řeč o nejnadějnějších titulech budoucnosti, i když prý z trochu jiného úhlu pohledu než jste mohli číst jinde. Z dalšího obsahu, jehož kompletní přehled se nachází zde, můžeme ještě zmínit velký test sluchátek, DVD videa z Trackmania Sunrise či The Fall a preview Zaklínače nebo Strongholdu 2 - viz úryvek níže:
    Samotná hra vypadá k potěšení všech stratégů mnohem propracovaněji než Stronghold či Stronghold: Crusader. Jelikož spousta hráčů zatoužila po detailnější ekonomické stránce, můžete se těšit na vylepšený systém budování a vedení samotného hradu. Ke správné strategii jistě patří suroviny, mezi nimiž najdete i známá jablka, kámen, dřevo, chléb, peníze a další nezbytnosti – ty využijete ke stavbě budov a trénování jednotek. Aby toho nebylo málo, přidali autoři do hry i tzv. body cti, kterými bude vaše lordstvo obdařováno při úspěšném budování opevnění.

    Dobrý panovník, k němuž poddaní vzhlíží s úctou a respektem, bude mít více možností než nenapravitelný ras, vraždící venkovany pro ukojení vlastních zvrhlých choutek. Vývojáři navíc dosti odlišili život šlechty a prostých vesničanů – zatímco majetní občané se oddávají každodennímu veselí a zúčastní se různých zábav, chudí lidé žijí ze dne na den a jejich ubohé životy visí doslova na vlásku. Dnes se dosyta najedí, veselí se v hospodě a pomlouvají sousedy, ale zítra mohou trpět hlady, oplakávat smrt vlastního dítěte nebo zkoušet velikost španělské boty v místním žaláři... [více v GameStaru 70]
zdroj: GameStar

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.