zavřít

Co dalšího chystají u id Software?

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na Quakeconu se ovšem nemluvilo jen o Quake 4, ale na přetřes se také dostal výborný multiplayer ve hře Return to Castle Wolfenstein, o kterém jsem vás podrobně informovali již nedávno.

Všechny námi uvedené informace byly potvrzeny a můžete se tak těšit na skvělý zážitek. Nová firma Nerve Software, která má tento multiplayer na starost, však již započala práce i na dalším projektu pro id Software, který, podle jejich vyjádření, bude čistě pro online hraní, ale nebude massive-multiplayer. To je všechno, co bylo oznámeno, jen s dodatkem, že vývoj tohoto nového titulu je ve velmi ranné fázi. Jak vidět, v id Software toho rozjeli opravdu hodně najednou.

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.