zavřít

Co bude v dnešní GamePage?

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po mnoha peripetiích dorazil Matrix i do České televize a tak se v dnešním díle budete moci podívat na recenzi Enter the Matrix a na krátké preview chystané Matrix Online.

Na klíčovou otázku, co je to Matrix (www.whatisthematrix.com), nám navíc odpovídali i veselí hosté na LEVEL party (reportáž z akce běžela už minulý měsíc), a pochopitelně nemusím dodávat, že tu nejoriginálnější odpověď vymyslel Michal Rybka. Jako druhou recenzi jsme si vybrali další akci, od které se dost čekalo, ale výsledek byl spíše zklamáním - nejde pochopitelně o nic jiného, než o Tomb Raider: Angel of Darkness. Tento díl bude bez hosta, místo něj se mrknete na krátký sestřih záběrů z Game Developers Session 2003, prvního setkání tvůrců (nejen) amatérských herních projektů a s převážně mladšími hráči zavzpomínáme i na královehradecký GameFest. GamePage začíná v 17:00 na ČT1.

zdroj: PR

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.