zavřít

Co bude dnes v konzolové GamePage?

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Poslední předprázdninový díl pořadu GamePage bude již tradičně věnován hrám pro konzole.

Recenzí se tentokrát dočkaly tituly Tenchu 3: Wrath of Heaven, akční hra s bojovníky ninja, a temná akce Primal, kde jde opět o klasické souboje dobra a zla, v tomto případě chaosu a řádu. Obě hry u nás vycházejí pro Playstation2, reportáž se však zaměří na možnosti spojení Game Boy Advance SP a GameCube. Hostem měsíce bude naposledy herec a dabér Filip Jančík, který na závěr pořadu vylosuje hlavní výhru.

Přes prázdniny se GamePage netočí ani nevysílá, se značným zpožděním proto uvidíte další díly až v září. Dobrá zpráva pro příznivce (a špatná pro odpůrce :) je, že GamePage bude mít od září o pár minut více, celkem čtvrt hodiny.

zdroj: GamePage

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.