zavřít

Co bude dnes v konzolové GamePage?

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V odpolední GamePage, věnované převážně konzolovým hrám, se spolu s recenzenty mrknete na rychlé závody Burnout 2: Point of Impact, určené pro PS2, Xbox i GameCube.

V další recenzi přijdou na řadu boxovací Knouckout Kings a také gamecubová 3D akce s hádankami Metroid Prime. Reportáže se tentokrát budou točit kolem nové podoby Game Boy Advance SP a kolem stále aktuálního tématu vypalování a zákonů. Jako host měsíce se naposled představí sportovní komentátor Michal Dusík, který v poslední květnové GamePage také vylosuje výherce, z nichž ten nejšťastnější získá konzoli PlayStation 2. Pořad začíná jako vždy v 17:05 na ČT1.

zdroj: PR

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.