zavřít

Co bude dnes v GamePage?

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ode dneška se na Tiscali Games budete moci každý týden setkávat s krátkým přehledem obsahu následující GamePage.

Jak asi všichni víte, jde o jediný herní televizní pořad v naší zemi, který se v premiéře vysílá v pondělí na ČT1 od 17:05 a v repríze v pátek odpoledne. Ačkoliv je GamePage určena především pro mladší věkovou skupinu (13-14 let), občas se na ni podívají i odrostlejší. Aktuální díl nabídne recenze akčně-špionážního hitu Splinter Cell a také hororové adventury Silent Hill 2. Obě hry vyšly na českém trhu teprve před několika týdny.

V rubrice preview se autoři pořadu zaměří především na chystané pecky Thief III nebo Deus Ex 2. Reportáž bude tentokrát věnována připravované české real-time strategii Legenda z produkce pražských DXT Computers a její součástí se stanou i dosud nepublikované ukázky ze hry. Nacpat veškerý obsah do pouhých deseti minut je poněkud krkolomný úkol, žádný ze vstupů tedy patrně nebude příliš obsáhlý. Časová dotace je však už záležitostí vyšších míst České televize a tvůrci pořadu to nemohou příliš ovlivnit.

zdroj: PR

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.