zavřít

Co bude dnes v GamePage?

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V první květnové GamePage se mrknete na recenzi české hororové adventury Posel smrti, která u nás na Tiscali zaslouženě získala vysokých 90% a včera byla publikována druhá část podrobného návodu.

O trochu hůře dopadl polský žánrový mix Grom, který se v sobě snaží skloubit prvky akce, adventury i RPG a který jsme hodnotili tady. Tématem na reportáž se v GamePage tentokrát stalo často skloňované téma lokalizace, o které jsme si povídali s Honzou Herodesem z Cenegy. Hostem celého měsíce bude ve studiu sportovní komentátor (hokej, atletika) Michal Dusík, který kromě zážitků z her a sportu předvede i akční adventuru Pán prstenů. Pořad GamePage začíná v pondělí v obvyklý čas 17:05 na programu ČT1 a repríza bude v pátek.

zdroj: PR

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.