zavřít

Co bude dnes v GamePage?

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V dnešním díle pořadu o počítačových hrách GamePage shlédnete recenzi na adventuru Post Mortem, která u nás na Tiscali Games zabodovala s poměrně slušnými 75%.

Dalším adventurním vstupem bude retro a tedy i vzpomínka na Azrael's Tear, příběh se skvělou atmosférou. V reportáži tentokrát autoři pořadu zavítali na uvedení a křest českého Posla Smrti, jehož recenze se objevila v předchozích dílech. V galerii se ještě jednou podíváme do světa adventur a především jejich historie. Pořad začíná jako obvykle po páté hodině na prvním kanále.

zdroj: GamePage

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.