zavřít

Co bude dnes v GamePage?

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pokud si dnes zapnete první kanál České televize krátce po 17:00, čeká na vás GamePage, věnovaná speciálně kultům Unreal a Unreal Tournament.

Pořadu vévodí recenze na Unreal II: The Awakening (recenze Tiscali 74%) a zhodnocení bonus packů pro populární Unreal Tournament 2003 (recenze Tiscali 92%). Pro praktičtější povahy je připraven souhrn tipů, triků a různých fint pro UT2003, které prozradili přímo chlapci z nejúspěšnějšího českého klanu Neophyte. Repríza pořadu je vysílána vždy následující pátek odpoledne na ČT2.

zdroj: PR

kate

Novinky na CZC.CZ

 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1499 Kč Koupit
 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1699 Kč Koupit
 • hra GRID

  GRID přinese závody na čtyřech kontinentech v ...

  2099 Kč Koupit

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.