zavřít

Chessmaster 10th Edition s českým manuálem

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Zhruba v polovině září by se u nás měla díky společnosti Playman začít prodávat už desátá edice oblíbené šachové hry Chessmaster (s českým manuálem), která právě včera zaplavila obchody Severní Ameriky.

Podle společnosti Ubisoft, která se vydání této hry ujala, jde o největší a nejlepší upgrade celé série, a to jak co do hratelnosti, tak co do grafiky. Vylepšení se dotkla například interface, ale i šachového engine, úplně nový je online modul a zahrát si tentokrát budete moci i novou Chessmaster Akademii podle mezinárodního mistra Joshe Waitzkina, aj.. Takže máte-li zájem vyzkoušet si královskou hru v novém počítačovém podání, určitě neváhejte a už dnes si ji předobjednejte v našem Tiscali GameShopu (1299 Kč). Nejste-li si však ještě jistí, zda do něčeho takového vůbec investovat, vyzkoušejte si hratelné demo, které je už pár týdnů k dispozici na oficiálních stránkách Chessmaster 10th Edition.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.