zavřít

Česky dabovaný Garfield už brzy

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost CD Projekt dnes oznámila, že již dokončila českou lokalizaci hry Garfield.

Pro příznivce nejlínějšího kocoura pod sluncem to znamená, že ho uslyší v podání Vladimíra Čecha, který jej namluvil i ve filmovém podání s názvem Kocour Garfield ve filmu. Další postavičky ve hře pak nadabovali David Prachař, Libor Hruška a Ilona Svobodová, tedy další herci, které také můžete znát z už zmíněného filmu. Máte-li zájem o ukázku dabingu, naleznete ji zde.

Herní dobrodružství kocoura Garfielda jsou v tuto chvíli na cestě do lisoven. Na pultech obchodů byste je měli spatřit koncem února, konkrétně od 24. února. Nechce-li se vám čekat, můžete si Garfield CZ předobjednat na našem Tiscali GameShopu.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.