zavřít

Česká Game Developer Conference 2005 pro studenty

Windows

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnosti Microsoft a ProGamers pořádají v Praze dne 13.dubna 2005 konferenci mladých vývojářů s názvem Game Developer Conference 2005.

Akce se uskuteční od 9:00 do přibližně 15:15 v Palace Cinemas, ve Slovanském domě v ulici Na Příkopech. Projekt bude zaměřen na zvýšení odborného vzdělání studentů vyšších ročníků základních a středních škol, kteří mají zájem o moderní počítačové technologie a stát se někdy v budoucnu vývojářem. Věková hranice účastníků je stanovena na 16 - 25 let.

Co se týče programu, uslyší účastníci přednášky hovořit jak profesionály z Microsoftu, tak i z brněnských vývojářských studií Illusion Softworks (info o motion capture systému + představení jejich her a týmů pro Windows/Xbox) a Altar Interactive (programování umělé inteligence + představení jejich her). Více informací o programu a přednáškách naleznete zde. Pokud zvažujete svoji účast, měli byste si pospíšit s registrací, protože kapacita sálu je pouze 300 míst.

zdroj: GDC2005

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.