zavřít

Česká extraliga pro NHL 2002

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Hra NHL 2002 (naše recenze - 88%) se prodává v obchodech od půlky minulého týdne a současně začaly i přípravné práce na novém ročníku ČESKÝ TELECOM Extraligy ledního hokeje, která bude určena právě pro tuto novou verzi hokeje od EA Sports.

Z našeho staršího článku a rozhovoru o tomto volně stažitelném přídavku pro NHL 2001 je patrné, jak náročná tato práce je a proto doufáme, že se vše povede. Prozatím vám můžeme, s laskavým svolením tvůrců stránek game.nhl.cz, ukázat několik prvních obrázků z chystané CTELH 2002:


V příštích dnech očekávejte další várku nových a hlavně detailnějších screenshotů, kterou pro vás připraví sám Simča, autor CTELH 2002.

bergy&jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.