zavřít

Česká adventura Ron Loo zrušena

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

DoMaS ze specializovaného webu o domácí herní scéně Ceskehry.wz.cz nás dnes informoval o...

DoMaS ze specializovaného webu o domácí herní scéně Ceskehry.wz.cz nás dnes informoval o nepříznivé novince, že mnoho let vyvíjená point&click fantasy adventura Ron Loo od českého vývojářského týmu Peregrius a distributora Future Games byla prohlášením na oficiální stránce poslána k ledu:

    Vývoj hry Ron Loo byl pozastaven, neboť autoři literární předlohy trvají na jejím věrném převodu do světa počítačové hry, což s sebou nese nutnost existence rozsáhlých textů, které jsou navíc sepsány i v několika smyšlených jazycích a velké množství postav. Náklady na jazykové lokalizace a dabing pro uvedení hotové hry v jednotlivých zemích by se tak vyšplhaly nad reálně únosnou míru. Omlouváme se a děkujeme všem, kdo nám projevovali podporu a zájem o naši práci.
zdroj: e-mail

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.