zavřít

Celtic Kings: The Punic Wars hotova

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jak vyplynulo už z našeho nedávno vydaného rozhovoru s vývojáři z Haemimont Games, historická real-time strategie Celtic Kings: The Punic Wars je již hotova.

To nyní potvrdila také společnost Enlight Interactive, která hru bude vydávat v Americe pod jiným názvem - Nemesis of the Roman Empire. Do tamních obchodů by se hra měla dostat už 24. března. U nás se pravděpodobně titulu zhostí, stejně jako v případě prvního dílu, společnost US Action. Alespoň to uvádí na svých stránkách, stejně jako že ji má v plánu obdařit českými titulky.

Celtic Kings: The Punic Wars svým hráčům umožní stát se součástí těchto čtyř národů - Římanů, Kartaginců, Galů a Ibeřanů. Původní název hry - The Punic Wars - dává jasně najevo, že je inspirována punskými válkami v letech 246 - 146 př. K. a nebudou chybět ani výpravy vedené těmi nejznámějšími vojevůdci té doby - Hannibalem a Scipio Africanusem. Těšit se můžete na dvě single-playerové kampaně, nové typy terénů, a řadu dalších věcí, které vám budou představeny na vylepšené verzi enginu použitého při vývoji předchozího dílu.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.