Celebrity a McDonald's v Sims Online
zdroj: tisková zpráva

Celebrity a McDonald's v Sims Online

21. 11. 2002 13:13 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

The Sims se považují celosvětově za nejprodávanější hru vůbec a podle Electronic Arts ji Sims Online ještě překonají.

The Sims Online zdroj: tisková zpráva Tato na první pohled obyčejná simulace života se dočkala už pěti veleúspěšných datadisků a není příliš velkým tajemstvím, že v Maxisu zadělávají i na druhé pokračování. Mezitím se však na trh stačí ještě dostat onlinová podoba hry, ve které se místo s AI vašeho počítače budete bavit se skutečnými lidmi.

Sims Online jsou téměř za dveřmi a aby tvůrci případné zájemce ještě více nalákali, hodlají do hry začlenit také několik postav celebrit. Jmenovitě půjde například o mladou kanadskou zpěvačku (zatím jednoho hitu) Avril Lavigne, černou zpěvačku Beyonce Knowles a jejich kolegy z branže jako jsou LL Cool J nebo Ludacris. Potřebné zázemí bude zajišťovat AOL, jejichž zákaznici budou moci hrát několik měsíců zdarma. Kromě základního vytvoření své postavičky a žití "obvyklého" virtuálního života najdeme v Sims Online i chat, přes který se jednoduše můžete dorozumět s ostatními hráči.

Zvětšit zdroj: tisková zpráva Že nabídka činností, které budete moci vykonávat, je opravdu široká, dokazuje i možnost otevření vlastního stánku McDonald's. Pojídání hamburgerů u "Meka" má pak pozitivně ovlivnit vaše ukazatele pro Hunger a Fun (obzvlášť ta druhá je opravdu veselá ;) Vegetariáni nebo antiglobalisté mají tedy velký problém a proto už zakládají první protesty, kde navádějí hráče betaverze Sims Online, aby vedli kampaň proti přitomnosti McDonald's a dostali je pryč ze hry - například si prý máte něco objednat k jídlu, zkonzumovat to a poté si lehnout na zem a předstírat otravu nebo mrtvolu. Nebo si prý zkuste založit svojí vlastní restauraci a pak všem hostům říkejte, jak je jídlo nechutné :)

EA slibují, že budou updatovat herní obsah pravidelně každý měsíc a pokud vás zajímá alespoň ten primární, mrkněte se na toto obsáhlejší preview. V Americe vychází hra v půlce prosince, do Anglie a možná i dalších zemí starého kontinentu se dostane koncem ledna.

zdroj: Yahoo, C&VG

kate&jd

Nejnovější články