zavřít

C&C: Renegade je GOLD

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Westwood Studios dnes oficiálně ohlásili, že jejich připravovaná 3D akční hra Renegade, situovaná do světa Command & Conquer je Gold a do obchodů v Severní Americe by se měla dostat 26.

února 2002 v rámci distribuce zajišťované společností EA Games. Do naší download sekce jsme dnes přidali nové minutové video nazvané "Fun with lasers" (3 MB, DivX).

V Renegade (preview) se opět ocitnete ve stejné době jako v původním C&C, s tím rozdílem, že poprvé půjde o střílečku z vlastního pohledu. Také myšlenka hry bude tatáž a ač to zní neuvěřitelně - některé mise budou taktéž shodné, pouze si je vyzkoušíte z vlastního pohledu. Hráči si tak budou moci prožít válku mezi GDI a Nodem téměř na vlastní kůži. Kromě single player akce bude Renegade samozřejmě obsahovat také intenzivní multiplayer s různými volbami pro hru s více hráči vlastními, včetně "C&C módu", v němž budou proti sobě stát dva týmy ve snaze zničit soupeřovu základnu.
zdroj: PR

korgull&jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.