Budoucí plány s Live for Speed S2 a S3
zdroj: tisková zpráva

Budoucí plány s Live for Speed S2 a S3

8. 9. 2003 18:18 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Závodních her je poměrně mnoho, ale závodních simulací už podstatně méně.

Tak to alespoň vidí jeden z vývojářů zabývajících se projektem Live for Speed, který nemá být ani v nejmenším hrou, kterou pouze zabijete chvíle nudy, ale především co nejrealističtějším zážitkem ze závodní jízdy. Mimochodem, pokud jste si dali tu práci a stáhli demo či plnou verzi tohoto titulu označeného S1, určitě víte své. LFS Team už ku radosti všech nadšenců ale pracuje na dalších přírůstcích - S2 a S3. Cílem tvůrců je, aby se tyto hry od té první odlišovaly. Ne proto, že by byla špatná, to vůbec ne, ale protože vám chtějí zprostředkovat zážitky z jízd i s jinými vozítky, např. motokárami, bugginami, atd. Kromě nových vozidel a drah samozřejmě můžete očekávat i různá další zdokonalování hry (jako lepší fyzika aut, model zničení, aj.) a chybět nebudou ani nějaké nové vlastnosti.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Pokud vás napadá, že byste si také rádi vytvořili své vlastní tratě a autíčka, kdyby byly k dispozici editační nástroje, musím vás zklamat. Nic takového tvůrci vydat neplánují ani teď, ani jindy. Mají toho ještě hodně v plánu a zřejmě si to zatím všechno šetří pro sebe. Stejně tak nemají zatím v úmyslu ze své pozice organizovat žádnou oficiální ligu. Možná prý až někdy v budoucnosti. Už nicméně funguje několik jiných lig, což je i jeden z důvodů, proč se do té vlastní nijak nehrnou.

Jestli jste někdy navštívili oficiální stránky hry a účastnili se zřejmě toho nejlepšího, co tato hra nabízí - závodů online, zcela jistě vám neunikly, jak hezky mají vyřešeny statistiky. I ty budou dále rozšířeny o další zajímavé funkce. Měli byste přes ně vidět každý závod s jeho výsledky, časy jednotlivých kol i osobní nejlepší časy, seznam závodníků, včetně všech informací a nakonec zde také bude online monitoring těchto jezdců. Vývojáři sami se prý čile účastní online her, ale na předních místech tabulek je údajně nenajdete. Samotným jim nějak moc prý není jasné, jak je někdo může vzít hned o několik sekund na kterékoliv trati ;)

zdroj: Fappin

korgull

Nejnovější články