zavřít

Bude Rollercoaster Tycoon 3D a další Matrix

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost Atari včera měla finanční konferenci (poslechnout si ji můžete zde), během níž vyplynulo kromě spousty čísel i pár informací, které jistě budou zajímat i vás, hráče.

Atari totiž odhalila své současné i budoucí plány, do kterých jsou zahrnuty i nějaké dosud neoznámené hry. Například, majitelé konzolí PS2 a Xbox se mohou těšit na novou hru s názvem Godzilla. PCčkářům zase Atari chystá 3D verzi hodně prodávané PC série Rollercoaster Tycoon od Chrise Sawyera. Obě hry by se prý měly objevit ještě letos.

Další odhalení by měla přijít o letošní květnové výstavě E3. Konkrétně bylo přislíbeno oznámení nové hry ze série Matrix. Atari ale pracuje i na titulech pro nadcházející handheld Sony PSP, které by měly být vydány spolu s touto novou herní konzolí letos na podzim.

zdroj: HomeLAN

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.