Bridge Commander & Destroyer Com. gold
zdroj: Archiv

Bridge Commander & Destroyer Com. gold

14. 2. 2002 0:10 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Activision dnes oznámil, že další z řady her založených na nesmrtelném tématu Star Treku, Bridge Commander, je gold a měla by se již brzo objevit obchodech nejen v USA, ale také u nás v ČR prostřednictvím distributora Bohemia Interactive.

Star Trek: Bridge Commander zdroj: Archiv Fanouškové vesmírných simulátorů se mohou těšit na třicet různých misí se spoustou soubojů, taktické obrany, diplomacie, zkoumání vesmíru, záchraných misí a vědeckého bádání, tedy na vše, co ke Star Treku neomylně patří.

    Jako kapitán lodi třídy Galaxy U. S. S. Icarus a později lodi třídy Sovereign U. S. S. Sovereign, si užijete komandování svých důstojníku na můstku a galaktických bitev se záludnými Cardassiany, spolupráce s Klingony i různých setkání např. s Ferengy a Romulany, ale i zcela novou velmi vyspělou rasou. Především se ale budete snažit přijít na kloub záhadným slunečním erupcím, které připravily o život původního kapitána lodi.
Další hrou, která se objeví v obchodech během následujících dvou týdnů, je Destroyer Command, simulátor torpédoborce ve druhé světové válce. V této hře se stanete velitelem torpédoborce a budete honit nacistické ponorky nejen po Atlantiku, ale i v dalších oceánech. Pro zajímavost - tato hra byla vyvíjena souběžně s již vydaným ponorkovým simulátorem Silent Hunter II, proti jehož majitelům si můžete Destroyer Command zahrát po síti. V Čechách tuto hru bude distribuovat stejně jako u jiných titulů od UbiSoftu Playman (thx to Vreco :)
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články