zavřít

Blizzard slaví milion Diabla II

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Podle údajů společnosti PC Data a distributorů se celosvětově prodalo za pouhé dva týdny více než milion kopií Diabla II, čímž se toto dílko od Blizzardu stalo nejrychleji prodávanou hrou všech dob.

Jedná se již o čtvrtou hru od Blizzardu, které se podařilo překonat magickou hranici milionu prodaných kusů - ty další byly Starcraft, Warcraft II a první Diablo s 2 milióny kopií. Není proto divu, že Diablo II také vede v nejnovějším žebříčku nejprodávanějších her podle PC Data a za sebou nechává se značným odstupem The Sims, Icewind Dale nebo Deus Ex.

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.