zavřít

Bleh - zhyň, Flashi!

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nemám skoro nic proti tomu, když herní firmy dělají své stránky v úžasném multimediálním tančícím a zpívajícím programu Macromedia Flash, který ostatně pomalu vytlačuje i animované gify v bannerech.

Bylo by ale dobré nezapomínat, že na světě existují i lidé, kteří nejsou připojeni na desetimegabitové lince, ale trmácí se po internetu rychlostí 56kbps přes pomalou telefonní linku. Proč o tom ale mluvím - včera jsem natrefil na homepage hry Commandos 2 od Eidosu, která je udělaná komplet ve Flashi, což je hlavně ANIMAČNÍ program. Homepage je ale zcela statická a kromě toho na ní, lidově řečeno, skoro nic není - pár krátkých textíků a pidiobrázky toho o hře skutečně mnoho neřeknou. Stránka se nahrává neskutečně pomalu a než zjistíte, že je to k ničemu, do žluté kasičky nenasytného Telecomu napadají další korunky. Schválně, zkuste se pro srovnání podívat k Ensemble Studios...

Ondřej

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.