zavřít

Bleem! už patří do historie

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jeden z nejslavnějších emulátorů všech dob - populární Bleem! - se již od těchto dní dá považovat pouze za historickou záležitost.

Bez oznámení jakékoliv příčiny se na oficiální stránce objevil klasický pomníček, na němž je vedle nápisu Bleem! i nápis Duben 1999 - Listopad 2001. Skutečný význam je myslím jasný. Bleem! se proslavil jako nejlepší emulátor PSX her na PC, letos v dubnu pak vyšla i verze, která umožňovala hrát PSX hry i na konzoli Sega Dreamcast. Končí tak další z opravdových legend pařanského světa.

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.