zavřít

Bleem! i pro Dreamcast

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Bleem! v počítačovém světě neznačí výraz pro nevolno, ale jde o výborný emulátor stejnojmenné firmy, který umožňuje hrát hry pro Playstation i na klasických počítačích.

Firma o víkendu oznámila, že již připravila i emulátor pro Dreamcast, na kterém půjdou hrát hry z Playstation. Emulátor se začne prodávat 1. května spolu s populární závodní hrou Gran Turismo 2 (za cenu necelých 6 dolarů!), později budou následovat i balíčky s populárními hrami Tekken 3, WWF Smackdown!, Final Fantasy VII a Metal Gear Solid.
Update: Dík několika našim čtenářům za upřesňující informace.

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.