zavřít

Betatesting onlinovky Neocron předčasně končí

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Šéf vývojářů z Reakktor Martin Jörg Schwiezer oznámil, že počínaje dneškem končí možnost volného stažení betaverze Neocronu (tzv.

beta4). Tato sci-fi cyberpunková MMORPG byla nedávno úspěšně uvedena na trhu v Německu, její příchod do Velké Británie a Francie se očekává v půlce října a koncem roku by měla být k dostání i v USA.

Kromě klasického poděkování všem dobrovolným testerům za jejich hraní a feedback však Schwiezer uvedl i skutečné důvody pozastavení betatestu. Mnoho hráčů prý zkrátka nechápe tento pojem ve svém pravém smyslu a dožaduje se v souvislosti s betaverzí i služeb, které nemohou být poskytovány. Jednou z nich je právě podpora, a to i přesto, že hned při spuštění B4 klienta se na monitorech rozzáří "No support at all for B4". V důsledku toho, a také faktu, že v betě (stejně jako v jakékoliv jiné nehotové hře) jsou bugy, začala vést část lidí na cizích auditoriích ostrou kritizující kampaň proti hře i celému týmu. Právě díky tomu bude nyní k nelibosti všech ostatních beta zastavena a hráči v USA tak budou muset počkat do uvedení plné verze celých 6 týdnů, což pro někoho může být pravé peklo. Offline demo zůstává ke stažení i nadále a pokud o něj máte zájem, můžete využít lokální mirror na Tiscali Games.

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.