Battle of Jakku nebude poslední zdarma dostupné DLC pro Star Wars Battlefront
zdroj: tisková zpráva

Battle of Jakku nebude poslední zdarma dostupné DLC pro Star Wars Battlefront

25. 11. 2015 11:52 | Téma | autor: Adam Homola |

Star Wars Battlefront je na trhu týden a krom toho, že se hráčům v mezičase podařilo sejmout už přes 15 milionů AT-AT, představovalo vydání digitální verze největší akci svého druhu v historii EA. Zároveň bylo vydání hry největší akcí v historii Star Wars her. Samozřejmě je to pěkné a všem zúčastněným gratulujeme, ale s ohledem na obsahovou chudokrevnost (viz recenze PC verze) asi nejenom nás zajímá, co hodlají DICE a EA ohledně hry podnikat v následujících týdnech a měsících.

DICE v příspěvku na blogu děkují hráčům a chystají spoustu nového obsahu, přičemž první DLC The Battle of Jakku vyjde už za dva týdny, bude k dispozici zdarma a přidá do hry dvě nové mapy a nový mód, přičemž jedna z map půjde hrát i v módech Walker Assault a Supremacy.

The Battle of Jakku se odehrává 29 let před událostmi filmu Star Wars: Síla se probouzí a v DLC prý zažijeme klíčové události, které zapříčinily aktuální vzhled planety. K vidění je třeba v trailerech a TV spotech na film, kde je pouštní planeta plná trosek vesmírných lodí. Rey v troskách hledá dávno ztracené poklady, potká Finna a na scénu se dostaví i starý známý Millennium Falcon.

zdroj: Cinemart

Krom DLC Battle of Jakku, které hraje do karet filmu, a obsahu v rámci již představeného season passu, ale DICE hodlají hráčům SWB házet i nadále nějaké kostičky zdarma. Patrick Söderlund z EA na webu hry potvrdil, že v příštích měsících vyjdou do hry další zdarma dostupné mapy i Star Cards.

Možná tak DICE společně s EA ještě přehodnotí svůj plán s placenými DLC či datadisky, když vidí, že právě za nedostatek obsahu to hra nejvíce schytává, což platí i o naší recenzi PC verze hry. Stačilo by část původně placeného obsahu přesunout mezi zdarma dostupné a hned by se řada hráčů na SWB dívala jinak..

Nejnovější články