Baldur's Gate 2 gold
zdroj: Tisková zpráva

Baldur's Gate 2 gold

15. 9. 2000 2:36 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

První díl Baldur's Gate se před necelými dvěma roky zapsal do paměti hráčů nejen jako na svou dobu nevídaný pěticédéčkový kolos, ale především jako začátek série velmi kvalitních RPG her od BioWare.

Ve stejném, byť mírně modifikovaném, Infinity engine poté běžel jak datadisk Shadow of the Sword Coast, tak i podobné hry jako Planescape Torment nebo nedávný Icewind Dale. Už dne 26.září k nim přibyde i plnohodnotné pokračování BG2 s názvem Shadows of Amn, které bude opět postaveno na pravidlech druhé edice AD&D a bude možné si importovat vycvičenou postavu z jedničky, i když to nebude úplně nejvýhodnější. Vedle zvětšení rozsáhlosti hry bude novinkou také druhá generace Infinity enginu, který už podporuje 3D karty (OpenGL) a běží konečně v rozlišení až do 1024x768. Že je opravdu na co se těšit, potvrzuje i recenze v Levelu, kde BG2 asi ne náhodou získalo hodnocení 9,5 z 10.

Obrázek zdroj: Tisková zpráva Obrázek zdroj: Tisková zpráva

Mnohem více o Shadows of Amn se dozvíte v obsáhlém FAQu na homepage nebo v našich prvních dojmech z testování na E3. Obrázek zdroj: Tisková zpráva

jd

Nejnovější články