zavřít

Arkáda Alien Blast: The Encounter je hotova

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnosti Strategy First a Made by Kiddies oznámily dokončení svého arkádového projektu z názvem Alien Blast - The Encounter.

V obchodech by se tato 3D first-person střílečka měla objevit v lednu 2004, ale jde o termín týkající se pouze Severní Ameriky. Cílem hry je vypořádat se s hordami krvežíznivých mimozemšťanů, kteří se na vás budou neustále hrnout v průběhu 24 misí, mezi nimiž nebudou chybět ani pro arkády obvyklé levely s obzvlášť těžkými bosy. Během neutuchající akce vás budou provázet realistické zvuky a také efekty počasí. Hra má kromě single-playeru nabídnout i multiplayer.

zdroj: BluesNews

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.