zavřít

AquaNox je gold!

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Očekáváná podvodní střílečka AquaNox je hotova, takže je třeba pomalu myslet na upgrade Vaší grafícké karty, protože, podobně jako třeba Ballistic a další připravované hry, je i tato hra optimalizována pro GeForce 3.

Co Vás v AquaNoxu čeká? Příběh Vás zanese do hlubin nebezpečného podoceánského světa plného záhad a teroru, ve kterém si vyzkoušíte svou odvahu. Okolo zlomového roku 2666 (zjevně ďábelský letopočet), kdy lidstvo učinilo povrch planety totálně neobyvatelný, byla civilizace nucena prchnout do pod hladinu oceánu a vybudovat si tam nová města. Velmi brzy začnou tento fantastický podvodní svět křižovat různí dobrodruzi a vojáci a zanedlouho rozpoutají potyčky a boje. Vy, Emerald "Dead Eye" Flint, houževnatý žoldák, který se dostane mezi dva silné soupeřící klany, si dosytosti užijete drsných bitek s hrůzostrašnými nestvůrami, šílenými pučisty a zdrcujícími živelnými pohromami. Prostě takové nebezpečí může nabídnout jen tmavé hlubiny oceánu.

korgull

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.